DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag Boscross halve marathon 14-12-13

1 Jan   Scheenstra 319 m Zuidveen 1:26:30
2 Jasper   Stein 267 m Sneek 1:29:41
3 Taco de Jong 300 m Paterswolde 1:29:53
4 Jurriaan de Rouw 222 m Nijmegen 1:30:32
5 Herwin   Veenstra 945 m Groningen 1:34:05
6 Rene   Harmanni 278 m Groningen 1:36:08
7 Yme   Woensdregt 291 m Groningen 1:39:03
8 Luitzen   Nijdam 942 m   1:40:05
9 Marco van der Wal 289 m   1:41:35
10 Erwin van Walsem 940 m   1:42:17
11 Anno   Brandsema 281 m Beilen 1:42:40
12 Roald van Rossum 958 m Joure 1:43:20
13 Jan Waling   Huisman 235 m Arum 1:43:23
14 Arnoud   hageman 292 m Harkstede 1:44:04
15 Leonard vd Wetering 264 m 't Harde 1:45:15
16 Kevin   Verberkmoes 228 m Rotterdam 1:45:23
17 Andre   Goes 961 m Diever 1:46:03
18 Rob   Broeren 252 m Schiedam 1:46:17
19 Tineke van de Wal 242 v Oudehaske 1:46:25
20 Geert van der Veen 296 m Wijnjewoude 1:47:34
21 Pieter van der Veen 297 m Warffum 1:47:35
22 Freek   Schonewille 954 m Hoogeveen 1:47:35
23 Marco   Cramer 299 m Leeuwarden 1:49:04
24 Andries   Tolman 276 m Oldeholtpade 1:49:56
25 Paul   Boslooper 960 m   1:50:14
26 Lisette ten Wolde 944 v Noordwolde 1:50:18
27 Harry   Boerefijn 240 m Emmeloord 1:50:42
28 Cor   Vegterlo 254 m Emmeloord 1:51:15
29 Duco   Zijlstra 253 m Lekkum 1:51:46
30 Jan van der Heide 286 m Heerenveen 1:51:54
31 Hermine van't Hul 263 v Elburg 1:52:00
32 Ruud   Nieuwenhuis 952 m Amsterdam 1:52:54
33 Harry   Loos 246 m Emmeloord 1:53:55
34 Els   Raap 951 v Amsterdam 1:54:35
35 Mario   Oomkens 239 m Haren 1:55:17
36 Gerdi   Wicherson 284 v   1:55:17
37 Marcel van Zon 236 m Spier 1:57:26
38 Adrie   Dekker 283 m Emmeloord 1:57:51
39 Thijs van Noorden 208 m Diever 1:58:04
40 Atze   Hoogma 204 m Peize 1:58:25
41 Eric van der Sluis 287 m Rotterdam 1:58:25
42 Franke   Beiboer 209 m Haren 1:58:35
43 George   Ooms 946 m Amsterdam 1:58:44
44 Ab   Stip 279 m Else 1:59:16
45 Henk   Brouwer 247 m Arnhem 1:59:24
46 Jan   Fransen 249 m Hasselt 1:59:37
47 Jacquelien van Bloois 255 v Emmeloord 1:59:42
48 Marco   Schumm 282 m Rotterdam 2:00:26
49 Carin   Roest 288 v Rotterdam 2:00:26
50 Djoeke   Brons 938 v Paterwolde 2:00:39
51 Eveline de Valk 271 v Zwolle 2:00:57
52 Wim   Brouwzema 295 m Scharmer 2:01:56
53 Peter   Kakes 309 m Beetsterzwaag 2:02:14
54 Rob   Janssen 217 m Rotterdam 2:03:45
55 Gerard   Donker 956 m Tjalleberd 2:03:53
56 Jan Kees   Sorgdrager 957 m Heerenveen 2:03:53
57 DaniÙl   Herbers 211 m Emmen 2:04:23
58 Hans   Oorebeek 212 m Eenrum 2:04:45
59 Anna   Nienhuis 231 v Groningen 2:04:45
60 Tom van Til 298 m Eelde 2:04:55
61 Didier   Horstman 274 m Amersfoort 2:05:14
62 Emile   Koop 250 m Dedemsvaart 2:05:22
63 Nico   Hooisma 964 m Dronrijp 2:05:53
64 willem   Hoogen Stoeven 266 m Rotterdam 2:06:16
65 RenÚ   Meier 202 m Slagharen 2:07:00
66 Majken   Juul Jensen 243 v Emmeloord 2:07:11
67 Yvonne   Woesjes 293 v Kropswolde 2:07:30
68 Jank   Visscher 294 m Scharmer 2:07:57
69 Ronny   Huls 268 m Zuidwolde 2:08:17
70 Jan   Verschuur 272 m Hoogeveen 2:08:17
71 Heidy   Snijders 939 v   2:08:17
72 Inge van Beem 949 v Zwanenburg 2:08:28
73 Hans   Hage 277 m Groningen 2:08:41
74 Martijn van Weert 220 m Hoogeveen 2:10:09
75 Nico   Hummel 221 m Assen 2:10:09
76 Egbert Jan   Jongsma 238 m Ureterp 2:10:09
77 Nadine   Smalbil 225 v Groningen 2:10:35
78 Marian   Reitsma 227 v Groningen 2:10:35
79 Luony   Timmermans 285 v Vaassen 2:11:46
80 Watze   Nijdam 232 m Luxwoude 2:13:00
81 Erwin   Lucas 270 m Emmen 2:14:28
82 Ingeborg vd Heuvel 265 v Rotterdam 2:14:59
83 Wietze   Jonker 317 m Luxwoude 2:14:59
84 Caroline   Bramwell 219 v Bussum 2:16:09
85 Marc   Paantjes 205 m Utrecht 2:16:20
86 Ronald   Weemering 210 m Assen 2:16:20
87 Mark van Rijswick 953 m Apeldoorn 2:16:20
88 Be   Perdok 269 m Scheemda 2:16:47
89 Martin   Treub 233 m Makkum 2:17:16
90 Fleur   Veenstra 261 v Woudbloem 2:17:18
91 Caro   Baumeister 224 v Hilversum 2:17:40
92 Henri   Vierhoven 256 m Westerbork 2:17:42
93 Hanneke   Scholing 262 v Orvelte 2:17:43
94 Bouke   Fennema 234 m Britsum 2:18:11
95 Yde   Haarsma 943 m   2:19:16
96 Dietje   Noordhof 257 v Sappemeer 2:19:27
97 Elisa   Kruit 258 v Appingedam 2:19:27
98 Jaap van Dekker 959 m   2:19:32
99 Jorge van Aartsen 201 m Wapserveen 2:19:59
100 Anne ten Hoeve 244 m Oostvoorne 2:20:24
101 Else   Tepper 273 v Hoogeveen 2:20:33
102 Paul   Sloot 947 m Paterswolde 2:21:18
103 Kirsten   Sloot 948 v Groningen 2:21:18
104 Ger van Nijkerken 275 m Eext 2:21:28
105 Jose   Baas-Zondag 280 v Grou 2:21:28
106 Arie van Tilburg 963 m Luttelgeest 2:21:28
107 Ad   Ooms 245 m Wageningen 2:21:52
108 Monique   Medema 229 v Leeuwarden 2:22:09
109 Bram   Segijn 223 m Voorschotten 2:22:14
110 Anita   Hoogeveen 237 v Surhuisterveen 2:24:20
111 Esther   Lageweg 206 v Leeuwarden 2:39:45
112 Alex   Lageweg 207 m Leeuwarden 2:39:45
113 Aafke   Keizer-Zijlstra 290 v Sint Annaparochie 2:42:32
114 Mirelle   Stolte 213 v Delft 2:55:33

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie